top of page
warsztaty-rozwojowe.jpg

WARSZTATY ROZWOJOWE

56398263_2241994389375429_1889009501059678208_n_edited_edited.jpg

Dzięki autorozwojowi i samoakceptacji możemy stać się szczęśliwymi ludźmi, pełnymi mocy i autentyczności. Doskonałymi przewodnikami w tej drodze są konie.

Nasze konie są szanowane, wolne, mają dostęp do pastwisk, możliwość ruchu i dużo swobody. Jak my - posiadają swoje osobowości, role, funkcje. Nie są uwarunkowane na stawianie przed nimi zadania. U Nas mają przestrzeń na dobrowolność w wyrażaniu swoich autentycznych reakcji, emocji i postaw. Towarzyszymy naszym koniom od momentu urodzenia. Wprowadzam je w świat ludzi, jakże odmiennym od ich własnego. Następnie odwracamy tę rolę i konie uczą nas.

Czego...?

  • Bycia autentycznym

  • Wyrażania emocji

  • Wyznaczania i szanowania granic

  • Przywództwa

  • Radzenia sobie z lękiem 

  • Komunikacji i spójności 

  • Porozumienia w rodzinie, zespole, grupie 

  • Umiejętności wyznaczania celów 

naglowek4_edited.jpg

W naszych warsztatach rozwojowych wykorzystujemy koncept Horse Assisted Education, czyli naturalną chęć koni do wejścia w relację, ustalania hierarchii, gotowość do komunikacji i uważność na innych. Sprawdzamy, czy w tej relacji jesteśmy autentyczni i czytelni wysyłając sygnały i oczekując reakcji. Doświadczamy mnogości emocji, siły, radości, czasem słabości ( nad którymi później pracujemy).

W dalszej pracy podążamy za tym co się wydarza. Tworzymy przestrzeń, aby pokazało się to, co schowane pod naszą zewnętrzną ,,cywilizacyjną” maską. Dajemy sobie czas na porażki, sukcesy, działanie i bycie. Po prostu. Pracujemy na powietrzu, w koncepcji ,,open mind & open air”- wolni od zegarów, murów i ogrodzeń, zanurzając się w odgłosach natury. Tętent kopyt, szum lasu, bicie serc, wspólna energia - kiedy ostatnio byłeś/ byłaś w takiej przestrzeni...?

Warsztat motywacyjny Czysta Karta

Zacznij (w końcu) robić coś dla siebie.  To spotkanie jest zaproszeniem do stworzenia wymarzonej przyszłości, niezależnie od twoich wcześniejszych doświadczeń. Do zmiany narracji w twojej głowie, która ma wpływ na ciebie od chwili przyjścia na świat. Poszukania autentyczności, zbliżenia się do swoich naturalnych odczuć i potrzeb. Poza naszymi ograniczeniami zaczynają się przestrzenie dla kreatywności, elastyczności, pewności siebie, bardziej intensywnych doznań. Możliwości, których istnienia się nie spodziewasz. Zapytaj siebie czy chcesz godzić się na mniej. Zmiana jest nieunikniona, ale możesz poczuć, że przebiega po twojej myśli.


Opór czy rezygnacja to częste formy obrony wobec zmian. Nawet takich, które potencjalnie mogą zmienić twoje życie na bardziej satysfakcjonujące.
Zawartość - zajęcia nastawione na wzmocnienie motywacji, wsparcie dla osób w trudnym momencie, zajęcia relaksacyjne, rekreacyjne, ale nie wyciszające, oparte na wzajemnej energii uczestników.

Pełna oferta już wkrótce

Weekend na cztery kopyta

Wyjątkowy pakiet weekendowy z Tobą oraz z naszymi końmi w roli głównej. Podczas dwóch dni  w zależności od stopnia Twoich umiejętności jeździeckich spędzimy czas na doskonaleniu dosiadu, jeździe terenowej (szlakiem konnym po parku krajobrazowym), nauce konkretnych elementów ujeżdżeniowych, poznaniu technik pracy z ziemi ( halter lub klasyczne lonżowanie), podstaw powożenia, opieki i pielęgnacji konia wierzchowego. Masz inny pomysł... ? Skontaktuj się, jesteśmy otwarci na propozycje.


Oferta zawiera : 1x nocleg , śniadanie, 2x obiad, 1x kolacja, 6 godz. pracy indywidualnej w wybranym zakresie tematycznym, nieograniczony czas w towarzystwie naszych bezpiecznych i wyszkolonych koni. Do Waszej dyspozycji również bilard, rowery, relaks w przyjaznej przestrzeni. Zajęcia zaczynamy o  10 w sobotę, kończymy obiadem w niedzielę.

Cena : 650 zł brutto / osoba

Weekend na cztery kopyta edycja specjalna
- własny koń!

Zapraszamy na weekend z własnym koniem. Będzie to czas dla Was aby lepiej się zrozumieć w nowym miejscu i sytuacji, skorzystać z naszej infrastruktury ( lonżowniki, parkur, czworobok ). Chętnie pomożemy w tym procesie - klasycznie lub naturalnie - w zgodzie z waszymi oczekiwaniami i możliwościami.

Oferta zawiera : 1x nocleg , śniadanie, 2x obiad, 1x kolacja, pensjonat konia, 4 godz. treningu ( 2 godz. dziennie ).

Zajęcia zaczynamy o  10 w sobotę, kończymy obiadem w niedzielę.

Cena : 690 zł brutto / osoba + koń

Warsztaty Koński Savoir Vivre
- cz.I czyli poprawna relacja człowiek vs koń

Cykl dwudniowych zajęć dla pełnoletnich amatorów jeździectwa. Łatwo przyswajalna porcja wiedzy. Podstawowe "know how" dla rodziców dzieci jeżdżących konno, dla osób które dopiero zastanawiają się nad zakupem konia, dla świeżo upieczonych właścicieli oraz dla wszystkich, chcących poznać reguły rządzące światem koni. Zajęcia w grupach 6 - 8 osób

W programie m.in.:

- zakup konia i co dalej... ? ( porady dotyczące chowu konia, wyboru sposobu utrzymania, doboru sprzętu, itp. )
- "rozmówki ludzko- końskie" -  podstawy komunikacji
- "qvo vadis ?" - czyli na co się ukierunkować, wybór dyscypliny, w zgodzie z budową i  naszymi możliwościami oraz predyspozycjami naszego wierzchowca
- podstawy lonżowania i transportu - niezwykle istotny aspekt posiadania własnego konia.
- wspólne "czasoumilacze" - czyli jak poza jazdą możemy spędzać czas z naszym przyjacielem
- podstawy pielęgnacji na przykładzie koni kilku typów i ras o zróżnicowanych potrzebach

Oferta zawiera : 1x nocleg , śniadanie, 2x obiad, 1x kolacja, 10 godz. zajęć teoretyczno - praktycznych z udziałem koni ( program nie przewiduje jazdy wierzchem ). Zajęcia zaczynamy o  10 w sobotę, kończymy obiadem w niedzielę.

Cena : 790 zł brutto / osoba

bottom of page