O nas

O nas

Mandria w języku włoskim oznacza stado. Naszą polsko- włoską  historię napisało stado koni Maremmano. Było nam dane obserwować dziko żyjące konie w ich naturalnym środowisku. Jeszcze wtedy nie rozumieliśmy, jak wiele nam zaoferowały, wpuszczając do swojego stada. Dziś przekazujemy te unikalne wartości, tworząc warsztaty rozwojowe oraz jeździeckie. 


Nasz zespół

 

 

Magda

 

Magdalena Szablewska

 

Absolwentka Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego z dorobkiem unikalnych prac z zakresu końskiego behawioru, instruktor jeździectwa i hipoterapii, facylitator programów rozwojowych Horse Assisted Education, czynna zawodniczka ujeżdżenia i skoków przez przeszkody, współtwórca ośrodka jeździeckiego i  szkoleniowego Mandria 

„Jako facylitator tworzę dla ludzi przestrzeń do kontaktu z samym sobą, do odkrycia własnych potrzeb, wartości, potencjałów. Z autopsji dzielę się tym, czym obdarowały mnie konie - pasją, energią , wiarą we własne możliwości.”

Agata

 

Agata Torbicka

 

Specjalista psychologii klinicznej, terapeuta i trener umiejętności społecznych z praktyką w dziedzinie diagnozy psychologicznej, psychoterapii indywidualnej i grupowej. Prowadziłam wykłady z zakresu psychologii podkreślając znaczenie autentyczności w relacjach. W pracy terapeutycznej kieruję się przekonaniem o zdolności każdego człowieka do miłości, myślenia i działania, jak również kreowania własnego życia. Towarzyszę moim klientom w uważnym i świadomym kontaktowaniu się z potrzebami i emocjami, osiąganiu autonomii oraz satysfakcji płynącej z poczucia wolności od dawnych, nieaktualnych już ograniczeń. Z fascynacją doświadczam jak wiele dróg prowadzi od poznania prawdy o sobie i że „lustrem” dla nas mogą być nie tylko inni ludzie, ale i … konie.


Nergus 

Nela


Georgia

Golderine


Colorado